Vanago Lizdas

Belangrijkste voorzieningen

  • 150 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 8 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    De 3-slaapkamer Vanago Lizdas Druskininkai villa is binnen 25 minuten wandelafstand van het Houten Beeldenpark Cesnuliu Sodyba gesitueerd en biedt gasten een sauna voor een meer ontspannen verblijf. Deze villa heeft een terras en ligt op 7 km van het Aqua Park.

    Deze 150 m² grote villa biedt een welgelegen locatie op 15 minuten rijafstand vanaf de muzikale fontein, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Grūtas Park afstand ervandaan liggen. Vanago Lizdas villa biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als Church of Saint Mary's Scapular, op 6 km verderop.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Vanago Lizdas villa beschikt over een complete keuken, een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om maaltijden te bereiden. Het busstation Jaskonys I bevindt zich binnen het bereik van deze 2-badkamer woning en biedt vervoersalternatieven in de omgeving. In de omgeving van deze woning kunt u genieten van verschillende buitenactiviteiten, zoals tennis, fietsen en vissen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 03:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Vanago Lizdas Druskininkai

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vanago Lizdas Druskininkai Voorzieningen foto Vanago Lizdas Druskininkai Voorzieningen foto Vanago Lizdas Druskininkai Bedden foto Vanago Lizdas Druskininkai Badkamer foto Vanago Lizdas Druskininkai Kamer foto Vanago Lizdas Druskininkai Kamer foto Vanago Lizdas Druskininkai Kamer foto Vanago Lizdas Druskininkai Toiletten foto Vanago Lizdas Druskininkai Buitenkant foto Vanago Lizdas Druskininkai Voorzieningen foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 150 m²

    Voor max.: 8 gasten

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Vanago Lizdas Druskininkai

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Vanago Lizdas Druskininkai

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Vanago Lizdas villa een keuken?
      Ja, in Vanago Lizdas villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Is Vanago Lizdas villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Vanago Lizdas villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Vanago Lizdas villa?
      Gasten van Vanago Lizdas villa kunnen onder andere de muzikale fontein (7 km), het Houten Beeldenpark Cesnuliu Sodyba 2) en het Aqua Park 8) verkennen.
    • Biedt de villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in de villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een sauna.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vanago Lizdas Druskininkai